Een mooie wandeling langs de rivier in de Gorges de Sarenne.
À propos : Gorges de Sarenne – sneeuwschoenwandelen vanuit Auris-en-Oisans
TECHNISCHE INFORMATIE
Start: laatste parkeerplaats in het resort, aan het einde van de Rue de Piégut.
Hoogteverschil: 112 m
Reistijd: 1 h 30
Afstand: 3,95 km
Niveau: blauw (matig)
KAART EN TOPO
Voetgangers- en Nordic kaart van Espace Alpe d'Huez
ITINERARIUM
Verlaat het skioord Auris-en-Oisans na aankoop van uw voetgangerspas bij de SATA-kassa (€ 11,50 per persoon).
Neem vanaf het sneeuwfront de stoeltjeslift Auris Express, die toegankelijk is voor voetgangers. Boven aangekomen neem je de Louvets-stoeltjeslift, die je naar de onderkant van het skigebied brengt.
Eenmaal beneden neem je de derde stoeltjeslift: de Alpauris. Deze daalt eerst af in de Sarenne gorges, stopt even voordat hij weer richting Alpe d'Huez gaat. Je moet uitstappen bij de gorges de Sarenne, tijdens deze korte stop, en niet bij de uiteindelijke aankomst in het skigebied.
Deze excursie start onderaan de stoeltjeslift Alpauris, in de Gorges de Sarenne.
Volg daar de paarse markeringen aan de rechterkant: ze leiden je naar de oevers van de Gua, een mooie rivier die in de winter door de kale bomen kronkelt.
De route brengt je vervolgens naar de Auberge de la Combe Haute, waar je even kunt pauzeren of iets kunt eten. Na deze tussenstop vervolgt u de route en maakt u een rondrit langs de aangegeven route (zie GPX).
Om terug te keren naar het skigebied, neem je gewoon de stoeltjeslift Alpauris terug naar het skigebied Auris.
TE ZIEN OP UW ROUTE
De gua
Restaurant op grote hoogte
DINGEN OM TE ZIEN IN DE BUURT
Skigebied Alpe d'Huez
En bref
D+ : 112 m
3.95 km
Plan et tracé GPX
Gorges de Sarenne – sneeuwschoenwandelen vanuit Auris-en-Oisans
Auris-en-Oisans
À télécharger
Ouverture
Van 05/12/2026 tot en met 11/04/2027 iedere dag van 9.00 tot 16.30 u.
Over de dienstregeling van de skiliften.
Onder voorbehoud, van de weersomstandigheden.
Tarifs
Een voetgangerspas is nodig om de skiliften te gebruiken. (11.50€).