Joepie, het is vakantie! Bekijk de diverse manieren om naar ons toe te komen.
Met de auto (of carpoolen)
Let op! De GPS route wordt sterk afgeraden.
Vanuit Grenoble en Bourg d’Oisans loopt de GPS route via een ontzettend smal en hooggelegen bergweggetje. Wij adviseren je dan ook via Le Freney d’Oisans te rijden. Hieronder vind je een kaart met de nodige uitleg.

Vanuit Grenoble: volg de route richting de skioorden van de Oisans. Bij aankomst in Bourg d’Oisans richting Les Deux Alpes rijden en naar het dorp Freney d’Oisans, waar je linksaf slaat naar Auris.
Vanuit Briançon: volg de route richting Grenoble. Sla in het dorp Freney d’Oisans rechtsaf richting Auris.
Met de bus
Transaltitude
’s Winters kun je met de bussen van transaltitude van het treinstation van Grenoble naar het skioord. Vergeet niet vooraf te reserveren.
Transisère
Je kunt ook de Transisère bus nemen tot aan Bourg d’Oisans of Freney d’Oisans en dan een taxi nemen (vooraf reserveren).
Download de bustijden van lijn 3000 (Grenoble – Bourg d’Oisans).
Zou
Bekijk de website van Zou of download te bustijden van lijn L35 (Grenoble – Le Freney d’Oisans – Briançon).
Met de trein
Het dichtstbijzijnde treinstation is dat van Grenoble. Vergeet niet vooraf te reserveren.
Met het vliegtuig
De dichtstbijzijnde luchthaven is die van Grenoble. Vind een vlucht met aankomst op de luchthaven van Grenoble.
Je kunt ook naar de luchthavens van Lyon Saint-Exupéry of Genève vliegen.
Met de taxi
De taxi’s van de Oisans rijden je graag naar het skidorp. Hier vind je er een aantal: