Yogales Auris

9742136-diaporama

9742136-diaporama

9845336-diaporama

9845336-diaporama

7505960-diaporama

7505960-diaporama

Deze Ashtanga yogales wordt gegeven door Thileke, een gediplomeerde yogalerares en is een moment waarbij tijd, aandacht en concentratie nodig is voor "Een innerlijke reis".
Bewegingen, inademingen en mentale rust. Ontspanning gegarandeerd !

Over ons : Yogales Auris

Groepslessen in het gemeentehuis.

Een uur lang nemen we de tijd om onszelf te aarden. Door ons te concentreren op onze ademhaling, begeleid en gestuurd door Thile, komen we in een staat van verinnerlijking. De les bouwt op naar een crescendo. We leren een dynamische beweging om tot een statische houding te komen. We doen inversies, balansen, stretches, zijwaartse buigingen, rotaties, buigingen en steunen. Deze bewegingen zijn gemakkelijk te leren voor iedereen, van beginners tot gevorderden en voor alle leeftijden. Het laatste kwartier is gewijd aan een moment van meditatie.

Dit is een moment om de tijd te nemen, aandacht te schenken en je te concentreren. Dankzij de ademhaling, de houdingen, de rust die zich nestelt in ons 'hoofd' en ons hele wezen. Dit alles helpt ons om ons goed te voelen tijdens en daarna, in ons dagelijks leven en op het werk: "Een innerlijke reis".

Deze yoga bestaat uit "acht ledematen": de regels van het leven in relatie tot anderen, de regels van het leven in relatie tot jezelf, de beoefening van houdingen, de beoefening van ademhaling, innerlijk luisteren, de oefening van concentratie, meditatie en de staat van eenheid.

Minimale leeftijd: 10 jaar

Receptie: Uitrusting: loszittende kleding.

Tips

Thileke's woord: "Als u wilt deelnemen aan de sessies, aarzel dan niet, ik ben altijd bereikbaar via e-mail of telefoon! "

In het kort

Nederlands - Engels - Frans

Vanaf 10 jaar

Zelfstandig toegankelijk

Array min.

Faciliteiten

Activiteiten

  • Yoga
  • geschiktheid
  • Welzijn
  • Duur seance: 75 minuten

Opening

Van 04/07 tot 31/07/2025 op dinsdag vanaf 16.30 uur.

Van 09/08 tot 31/08/2025 op dinsdag vanaf 16.30 uur.

Tarieven

Volwassene: € 25.

Betaalmethodes

  • Kijk op
  • Contanten

Deze dienstverlener biedt ook

Auris Yoga – Thileke Lesty

Auris Yoga – Thileke Lesty

Privé yogalessen aan huis

Privé yogalessen aan huis

Loopmeditatie

Loopmeditatie

Vlakbij