Ontdek de vluchtige wereld van het ijs samen met de berggidsen in het Massif des Grandes Rousses!
À propos : Inleiding tot het ijsklimmen
Beleef een unieke ervaring midden in de bergen met een introductiecursus ijsklimmen onder begeleiding van de berggidsen van het Bureau des Guides de l’Alpe d’Huez.
Uitgerust met stijgijzers en ijsbijlen gaat u op ontdekkingstocht in een spectaculaire wereld, waar u leert om in alle veiligheid een ijswaterval te beklimmen. Afhankelijk van de omstandigheden en uw niveau begeleidt uw gids u bij het klimmen en laat hij u kennismaken met de essentiële technieken van deze even speelse als indrukwekkende activiteit.
IJsklimmen is geschikt voor zowel beginners als meer ervaren klimmers en biedt de mogelijkheid om de bergen op een andere manier te ontdekken en spannende sensaties te beleven in een uitzonderlijke omgeving.
Op het programma:
Kennismaking met de uitrusting: stijgijzers, ijsbijlen en veiligheidsuitrusting
Inleiding tot de technieken voor het voortbewegen op ijs
Klimmen aangepast aan ieders niveau
Persoonlijk advies en begeleiding door een berggids
Een meeslepende ervaring midden in de besneeuwde landschappen van de Alpe d’Huez
Een origineel avontuur om te beleven met familie of vrienden.
Age minimum : 12 ans
En bref
Engels - Frans
À partir de 12 ans
Array min
Prestations
Activités
- IJssporten
- IJsstunten
- Durée séance : 6 minutes
Capacité
- 4 personne(s) maximum
Ouverture
Van 01/12/2026 tot en met 06/03/2027 iedere dag.
Tarifs
Vaste prijs: € 550 (Privégids voor 4 personen)
Groep volwassenen: € 180 (Groepsuitstapje – prijs per persoon).
Privégids: 550 € per dag voor een groep van 1 tot 4 personen + 50 € per extra persoon (Verhuur van technische uitrusting inbegrepen, met uitzondering van schoenen met stijgijzers)
Groepsexcursie: 180 € per persoon per dag (Verhuur van technische uitrusting inbegrepen, met uitzondering van schoenen met stijgijzers).
Moyens de paiement
- Overschrijving
- Bankkaart/creditcard
- Contanten
- Vakantiecheques
- Online betaling