Col de Maronne – Wandeling vanaf Auris

30913390-diaporama

30913390-diaporama

30913391-diaporama

30913391-diaporama

Een gemakkelijke familiewandeling om Auris-en-Oisans van bovenaf te bewonderen, evenals een prachtig panorama van de omliggende valleien. Het is een geweldige manier om op te warmen!

Over ons : Col de Maronne – Wandeling vanaf Auris

Zonder technische moeilijkheden en met een geleidelijke helling is deze wandeling geschikt voor het hele gezin. Er zijn geen lastige stukken op de route en er is een picknickplaats, barbecueplaats en tokkelbaan voor kinderen.

TECHNISCHE INFORMATIE
Start: Place des Orgières
Stijging: 129 m
Reistijd: 1u15
Afstand: 3.9 km
Niveau: zeer gemakkelijk


ROUTE
Start vanaf de Place des Orgières. Ga in de richting van de weg, ga links de Route du Col op en ga rechts achter de Vacancéole residentie langs. Op het pad klim je geleidelijk omhoog naar de Col de Maronne. Dit pad is begaanbaar, dus je kunt het delen met mountainbikes en paarden. Onderweg vind je barbecueplaatsen en een picknickplaats. Onderweg moet je op je hoede zijn voor marmotten, dus het is aan jou om ze te vinden (terwijl je discreet blijft om ze niet af te schrikken)!
Als je eenmaal de Col de Maronne hebt bereikt, die wordt gemarkeerd door een kruising met andere paden en de hut onder de stoeltjeslift, kun je op je schreden terugkeren.


DINGEN TE ZIEN ONDERWEG
- Panoramisch uitzicht op Les Deux Alpes, dan La Meije aan het begin van de route en tot slot Les Grandes Rousses als je de col bereikt.
- De badplaats Auris-en-Oisans
- Marmotten
- Een mini tokkelbaan voor kinderen
- Barbecue en picknicktafel

Waarschuwing bezoekers

Honden moeten aangelijnd zijn vanwege de aanwezigheid van herdershonden in bepaalde periodes van het jaar.

In het kort

1 h 00

D+: 129 m

3.9 km

Groen

GPX plattegrond en parcours

Col de Maronne – Wandeling vanaf Auris

Route

Voorzieningen

  • Parkeerterrein in de buurt
  • Parkeerplaats
  • Speelterrein
  • Picknickplaats
  • Barbecue

Diensten

  • Huisdieren toegestaan

Faciliteiten

Activiteiten

  • Duur seance: 60 minuten

Uitstapjes

  • Gemiddelde duur van een individuele rondleiding: 60 minuten

Opening

Van 05/05 tot en met 31/10/2025, iedere dag.

Van 07/12 tot en met 20/04, iedere dag.

Onder voorbehoud van goede sneeuwcondities en goede weersomstandigheden.

Tarieven

Gratis toegang.

Huisdieren

Honden moeten aangelijnd zijn vanwege de aanwezigheid van kuddes.

Deze dienstverlener biedt ook

Auris – Piégut – Rando AR

Auris – Piégut – Rando AR

Auris – Les Cours – Rando AR

Auris – Les Cours – Rando...

Toevoeging ligging

Vertrek vanaf Place des Orgières